پاداش لاغری

وقتی در جلسه اول با مراجعینمون درباره نوع پاداشی که برای خود در هنگام رسیدن به وزن دلخواه در نظر گرفته‌اند صحبت می‌کنم، برخی از آن‌ها با تعجب نگاهم می‌کنند و می‌گویند “حالا بذارید من لاغر بشم اون وقت یه فکری برای پاداش به خودم می‌‌کنم!”
وقتی این جمله را به خودمان می‌گوییم یعنی لاغری را خیلی دور می‌بینیم، در واقع لاغری را بالای یک قله بلند می‌گذاریم که حالا چه کسی چه زمانی به آن خواهد رسید خدا می‌داند!
اما وقتی هدفمان را مرحله‌بندی کرده، به درستی برنامه‌ریزی می‌کنیم و برای رسیدن به هر مرحله پاداش در نظر می‌گیریم، یعنی لاغری را بسیار به خود نزدیک می‌بینیم و مصممیم که به وزن مطلوب برسیم. خودمان و راهمان را باور داریم و این فرصت را به خود می‌دهیم تا با قرار گرفتن در مسیر سبک زندگی سالم، کم‌کم تغییر کنیم. در این راه به جای این که هنگام رو به رو شدن با پستی و بلندی‌های مسیر، بی‌تابی کرده یا خودمان را سرزنش کنیم و ناامید شویم، خودمان را با موفقیت‌های به دست آمده تشویق می‌کنیم و با مرور آموزش‌های سیبیتایی به راهمان ادامه می‌دهیم. همچنین می‌توانیم از پشتیبان خود، مشاوران و همراهان سیبیتایی‌مان نیز کمک بگیریم تا راه و راه‌حل‌ها را بهتر از همیشه تشخیص دهیم و مسیر لاغری را به درستی و با نیروی بیشتر طی کنیم.

مشاور سیبیتا

اسکرول به بالا
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش