تغییر و کاهش وزن

آقای ف یکی از مراجعان ما هستند که دو ماه پیش برای لاغر شدن به کلینیک ما آمدند. آن روز ایشان بسیار ناراحت بودند.
وقتی مشاوره روان‌شناسی با ایشان انجام شد، خواستند آنچه را که گفتم به صورت تیتروار برایشان روی کاغذ بنویسم که همیشه همراه داشته باشند. سه روز بعد که برای پشتیبانی تماس گرفتم، از هیجانی که در صدای ایشان بود شوکه شدم! اصلاً باورم نمی‌شد ایشان همان فرد سه روز پیش باشه!
با موفقیت در طول اولین دوره‌شان دو و نیم کیلو وزن کم کردند و روند کاهش وزنشان خیلی خوب و سالم پیش می‌رود.
ایشان بعد از هر جلسه مشاوره، با دقت و کامل به توصیه‌ها عمل می‌کنند. در همین جلسه اخیر، ایشان تقاضا کردند که جلسات مشاوره‌شان بیشتر باشد. وقتی دلیل را پرسیدم گفتند: هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم که که مطالب روان‌شناسی و آموزش‌ها، اینقدر برایشان کاربرد داشته باشد، از همان جلسه اول، مثل این که کسی ایشان را از خواب بیدار کرده باشد، روز جدیدی را شروع کردند و دریچه‌ای به رویشان باز شده است که از زندگی تصاویر دیگری را نشانشان می‌دهد، کیفیت زندگیشان تغییر کرده و در کنار کاهش وزنشان، روابطشان با خانواده و همکاران در مسیر بسیار خوبی افتاده است. احساس می‌کنند، اینجا موقعیتی را برایشان فراهم کرده که می‌توانند هم مشکل اضافه وزن و هم عادات نادرستشان را به طور ریشه‌ای حل کنند.
خیلی خوشحال شدم. آقای ف واقعاً شخص دیگری شده است. این را همه افراد کلینیک متوجه شده‌اند. همه ما وقتی ایشان را می‌بینیم خوشحال می‌شویم و پشتیبانی ایشان برای من و همکارانم بسیار لذت بخش است.

روانشناس سیبیتا

اسکرول به بالا
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش