پرسش و پاسخ لاغری

روش شما چطور است؟ نحوه کارتان را توضیح بدهید.

۱- کاهش وزن بدون رژیم غذایی با آموزش درست خوردن نه کم خوردن و گرسنگی کشیدن ۲- برنامه متنوع و لذتبخش ورزشی با توجه به دیدگاه شما از ورزش ۳- روانشناسی کاهش وزن، مشاوره، آموزش، ریشه‌یابی و رفع دلایل اضافه ورن ۴- پشتیبانی و حمایت در تمام مدت اجرای برنامه

روش شما از چه نظر متفاوت است؟

متفاوت از این نظر که با یک دوره آموزشی و بدون رژیم غذایی لاغر می‌شوید. متفاوت از این نظر که تغییرات در شما دائمی است. متفاوت از این نظر که وزنتان بر نمی‌گردد. متفاوت از این نظر که بدون سختی کشیدن لاغر می‌شوید و راحت هم لاغر می‌مانید. متفاوت از این نظر که برای هر کسی برنامه‌ریزی اختصاصی و جداگانه انجام می‌شود.

هر چند وقت یکبار باید مراجعه کنم؟

در دو ماه اول هر هفته یک بار. برای دریافت آموزش‌ها و مطالب جدید و ادامه مشاوره‌های قبلی و سنجش میزان تغییرات وزنی و تغییرات عادتی و درونی شما و ادامه پشتیبانی‌های تلفنی. قابل ذکر است که فاصله مراجعات در برنامه‌های معتبر کاهش وزن دنیا معمولاً هفت روز است و این ترتیب مراجعه به نتایج بهتر و ماندگارتر منجر می‌شود.

چقدر وزن کم می‌کنم؟

معمولاً بین ۲ کیلو تا ۴ کیلو در ماه.

من دوست دارم طی برنامه از طرف شخص دیگری حمایت شوم. آیا این کار در برنامه شما صورت می‌گیرد؟

بله، پشتیبانی برنامه یعنی یک پل ارتباطی دو طرفه بین ما و شما، ما طی مدت برنامه با شما در ارتباطیم. از حمایت و پشتیبانی کامل تلفنی و تلگرامی برخوردار خواهید بود که به شما کمک می‌کند در چهارچوب برنامه باقی بمانید. شما هم هر سؤالی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید و بپرسید.