لاغری - چگونه لاغر شویم؟ دستگاه لاغری بهترین روش لاغری نیست اصلا یک روش لاغری نیست

چرا دستگاه لاغری نه؟

۱- چاقی یک مشکل سیستمیک است و کل اعضای بدن مثل قلب و کبد و رگ‌ها را درگیر می‌کند. چربی‌هایی که در ناحیه شکم و پهلو جمع شده‌اند مثل نوک کوه یخ هستند و بقیه کوه یخ از دید ما پنهان است. دستگاه لاغری (مثل کویتیشن و لیپولیز و لیپولیزر و کرایولیپولیز و ال پی جی) برای چاقی که یک مسأله سیستمیک است، راه حل موضعی ارائه می‌دهد و فقط ظاهرسازی می‌کند، در حالی که چربی‌هایی که در کبد و قلب انباشته شده‌اند سر جایشان باقی می‌مانند و سلامتی فرد را به خطر می‌اندازند.

۲- عوارض طولانی‌مدت مثل احساس ناراحتی و درد و سوزش و کشش در ناحیه کار با دستگاه لاغری ممکن است رخ دهد.

۳- دستگاه لاغری باعث شکسته شدن و جابجا شدن چربی‌ها می‌شود ولی سوال اینجاست که چربی‌های جابجا شده کجا می‌روند؟ جواب این است که بخش زیادی از چربی‌ها وارد جریان خون شده و در دیواره داخلی رگها رسوب می‌کنند یا در محل‌های پرخطرتر مثل قلب یا کبد تجمع می‌کنند، یعنی می‌خواسته ابرو را درست کند اما چشم را کور کرده است.

۴- معمولا در کنار دستگاه لاغری، رژیم هم داده می‌شود و رژیم است که بیشتر لاغر می‎کند نه دستگاه لاغری!

۵- همانطور که کار خاصی روی شکم یا پهلویتان انجام نداده‌اید که این قسمت‌ها چاق شده است و فقط به دلیل تغذیه نامناسب و استرس و سبک زندگی کم‌تحرک، تجمع چربی در این قسمت‌ها اتفاق افتاده، برای برعکس کردن این روند هم لازم نیست کار خاصی روی ناحیه چاق شده انجام شود و کافیست تغذیه و سبک زندگی‌تان را تصحیح کنید.

۶- دستگاه لاغری اگر هم تاثیر داشته باشد تاثیرش موقت است چون علت تجمع چربی را برطرف نمی‌کند و فقط موقتا ظاهرسازی می‌کند و بعد از یک مدت کوتاه، به همان دلیل قبلی یعنی سبک زندگی ناصحیح، دوباره جای چربی‌ها پر می‌شود و اگر هم امکانش نباشد که چربی در همان جای قبلی جمع شود از جاهای دیگر مثلا بازوها و صورت سر درمی‌آورد و تناسب و تقارن بدن را به هم می‌ریزد.

اسکرول به بالا
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش