برنامه کاهش وزن خود را شروع کنیدسیبیتایی‌ها از سیبیتا می‌گویند
مراقب آرزوهایتان باشید


مراقب آرزوهایتان باشید

چهره برجسته و مشهور، آنتونی رابینز اغلب درباره تمرکز داشتن صحبت می‌کند و معتقد است که تمرکز می‌تواند به شما کمک کند به آنچه فکر می‌کنید قادر به انجامش هستید، دست یابید و در نهایت شما را به دورترین آرزوهایتان برساند. زمانی که فردی در حال آموزش رانندگی ماشین‌های مسابقه‌ای است، در مسیرهای پر پیچ و خم، مربی در گوشش فریاد می‌زند که به جلو نگاه کن، به جاده نگاه کن، به دیوار نگاه نکن، بدن او گوش می‌دهد و او ماشین را با سرعتی که هرگز فکرش را هم نمی‎‌کرد می‌راند.
آخرین باری که کسی به تو گفت مراقب آنچه آرزو می‌کنی باش کی بوده؟ این ایده‌ای ثابت شده است.
شما این قانون را می‌توانید در هر ورزشی به کار ببرید. زمانی که در حال دوچرخه سواری هستید، به دست‌انداز نگاه نکنید و نگران آسیب دیدن دوچرخه نباشید. به جلو نگاه کنید، به جایی که می‌خواهید بروید. به چشمانتان بیاموزید که به آن سوی دست‌انداز بنگرد و از موانع جاده بگذرد، به این ترتیب بدنتان شما را به سلامت به جایی که انتظار دارید خواهد برد.
این بازی را امتحان کنید: به رنگ آبی فکر کنید. وقتی به آبی فکر می‌کنید به قهوه‌ای فکر نکنید. به رنگ قهوه‌ای فکر نکنید، حتی به رنگهای مشابه قهوه‌ای مثل کرم فکر نکنید. بله، به رنگ قهوه‌ای فکر نکنید و سعی کنید فقط به رنگ آبی فکر کنید.
زمانی که این متن را می‌خوانیید مطمئن شوید که فقط به رنگ آبی فکر می‌کنید و از فکر کردن به رنگ قهوه‌ای اجتناب کنید. حالا از خواندن دست بردارید. چند لحظه عقب بنشینید. به رنگ آبی فکر کردید یا قهوه‌ای؟ به احتمال زیاد به رنگ قهوه‌ای فکر کردید. می‌بینید مهم نیست که ابتدای کاری فعل منفی بگذارید، به هر چیز که فکر کنید همان را بدست خواهید آورد. ذهن شما فقط آن کار را می‌بیند و آن را ایجاد می‌کند. این به چه معنا است؟ برای خود هدفی تعیین کنید. هدفتان به صورت مثبت باشد و چیزی باشد که می‌خواهید، نه آنچه از آن اجتناب می‌کنید. آن را به صورت واضح و دقیق تعریف کنید. هدفتان باید به گونه‌ای باشد که هر زمان به آن فکر می‌کنید شما را هیجان‌زده کند. بر روی آن تمرکز کنید. به هدفتان متعهد شوید و به آن معنا ببخشید و نگران جزئیات رسیدن به آن نباشید. به سادگی توجه و تمرکزتان را به هدفتان معطوف کنید و ببینید که چگونه جسمتان مسائل را مدیریت می‌کند تا به آنجا برسید، درست مانند ماشین مسابقه که به خط پایان می‌رسد.

گروه تخصصی کاهش وزن سیبیتا
برنامه لاغری حضوری سیبیتا
برای تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیریداگر مایلید از یک برنامه‌ریزی تخصصی دوماهه برای کاهش وزن
شامل مشاوره‌های چهره به چهره با مشاورین تغذیه، ورزش و روانشناسی و پیگیری‌های تلفنی برخوردار شوید،
برای صحبت با مشاور سیبیتا یا تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیرید:
۶۶۵۲۲۷۳۴


برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا
برنامه غیرحضوری کاهش وزناگر امکان مراجعه حضوری ندارید،
می‌توانید از برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا با امکانات کامل و متنوع آن استفاده کنید:
برای آشنایی با برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا کلیک کنید