کلاهبرداری میلیونی برای خواندن دعای لاغری

زن رمال به بهانه خواندن دعای لاغری یا تغییر چهره از افراد زیادی میلیون ها تومان کلاهبرداری کرد.

اعمال مجرمانه این متهم زمانی فاش شد که زن جوانی به پلیس آگاهی استان گیلان مراجعه کرد و گفت؛ من چندی پیش از طریق یکی از دوستانم با زنی به نام رعنا آشنا شدم که به رعنا رمال معروف بود و مشتریان زیادی داشت. از آنجا که از چهره ام راضی نبودم مشکلم را با وی در میان گذاشتم و این زن که دعا و وردهای زیادی برای تغییر چهره بلد بود و آن طور که شنیده بودم، توانسته بود چهره تعداد زیادی را تغییر دهد از من ۵۰۰ هزار تومان گرفت و برایم دعایی نوشت که بعداً فهمیدم هیچ معنایی ندارد و سرم کلاه رفته است.

پس از طرح این شکایت پلیس تصمیم گرفت رعنا را برای مدتی زیر نظر بگیرد تا به اقدامات وی پی ببرند. در همان ایام بود که شکایات متعددی علیه زن رمال مطرح شد. یکی از مالباختگان که او نیز ۵۰۰ هزار تومان به رعنا پرداخت کرده بود در شکایت خود گفت؛ من از وزن زیاد رنج می بردم و هرچه رژیم می گرفتم فایده یی نداشت به همین خاطر نیز پس از آشنایی با رعنا که به تبحر در زمینه لاغر کردن افراد چاق شهرت داشت به سراغ وی رفتم و او پس از گرفتن پول در کاغذ دعایی برایم نوشت و آن را به من داد که آن هم افاقه یی نکرد. کارآگاهان در جریان تحقیقات خود پی بردند متهم علاوه بر ادعای تغییر چهره و لاغر کردن مشتریانش افراد زیادی را برای حل مشکلات زناشویی و بخت گشایی اغفال و مبالغ هنگفتی از آنان دریافت کرده است.

پس از آنکه مدارک کافی علیه رعنا به دست آمد و پلیس به اقدامات فریبکارانه وی پی برد ماموران به خانه این زن رفتند و ضمن بازداشت متهم در آنجا مقدار بسیار زیادی دست نوشته های بی معنا که رعنا از آنها به عنوان دعای لاغری استفاده می کرد، کشف کردند. به گفته سرهنگ عبدالله کریمی- رئیس پلیس آگاهی استان گیلان- متهم از این طریق میلیون ها تومان کلاهبرداری کرده است و اکنون با قرار وثیقه در زندان به سر می برد.

روزنامه اعتماد

پیمایش به بالا
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش