خواندنیهای لاغری و کاهش وزن

آگهی‌های تبلیغاتی با چاقی کودکان ارتباط دارد

در جدیدترین تحقیقاتی که توسط محققین و اقتصاددانان آمریکایی صورت گرفته است برای کودکان زیر 12 سال این کشور دیدن آگهی های تبلیغاتی غذاهای آماده (فست فود)ممنوع اعلام شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه تایمز چاپ هند آمده است که آنها با بررسیهای گوناگون بر روی دلایل مختلف چاقی در کودکان امریکایی دریافتند که تماشای دائم این تبلیغات تا 18 درصد در چاقی و اضافه وزن کودکان آمریکایی تاثیر مستقیم داشته و جلوگیری از دیدن این آگهی ها میتواند 14 در صد از آمار چاقی در کودکان کاهش را کاهش دهد.

گفتنی است که محققین در ادامه این تحقیقات مشاهده کردند که آگهی های تجاری درباره غذاهای آماده میتواند خطر ابتلا به چاقی را با تشویق و ترغیب کودکان به مصرف این دسته از غذاها ،افزایش دهد. نتایج این تحقیقات در نشریه اقتصاد و قانون در ماه جاری به چاپ خواهد رسید.

در ادامه این خبر آمده است که قرار است از این پس غذاهایی به مورد تبلیغ قرار گیرد که دارای سلامت کامل بهداشتی و امنیت غذایی میباشد.

مسئولین دانشگاه اقتصاد نیویورک که کار بر روی این تحقیق را انجام دادند بیان کرده اند که هنوز آنها دلایل کافی را برای دلیل چاقی کودکان با ارائه نمایش های تبلیغاتی غذاهای اماده پیدا نکرده و تمام اطلاعات را بر روی شواهد موجود و اطلاعات قدیمی که در1990 سال جمع آوری شده انجام دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برنامه لاغری حضوری

برنامه لاغری حضوری

برای مشاوره تلفنی رایگان تماس بگیرید:
۰۲۱-۶۶۵۲۲۷۳۴

برنامه لاغری آنلاین و غیرحضوری و اینترنتی سیبیتا

برنامه لاغری اینترنتی

اگر امکان مراجعه حضوری ندارید
در مدرسه لاغری آنلاین سیبیتا ثبت نام کنید

چاقی کودکان و نوجوانان

برنامه لاغری کودکان

برنامه لاغری ویژه کودکان و نوجوانان چاق
سالم و بدون رژیم

Scroll to Top
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش