برنامه کاهش وزن خود را شروع کنیدسیبیتایی‌ها از سیبیتا می‌گویند

image6232

نظرات مراجعین در باره برنامه سـیـبـیـتـا


خانم م ب ۴۳ ساله: من هم مانند تعداد زیادی از افراد که بارها رژیم‌های متعدد لاغری را امتحان کرده و پس از کاهش وزن دوباره به سرجای اول بازگشته‌اند با کمی شک و دودلی پا به کلینیک گذاشتم در همان مشاوره اول متوجه تفاوت این برنامه با برنامه‌های دیگر شدم دلیل‌های روشن و توضیحات واضح مشاور در برابر سوالات من، صجبتهای آقای دکتر ذاکر و راهنمائیهای مفید ایشان، روی خوش و سعه صدر کارشناسان تغذیه همه حکایت از علاقه این گروه به کارشان و به مراجعینشان بود با شیوه منحصر بفرد. مقالات متعدد، سی‌دی و… من با دید بهتر و روشن‌تری با قضیه و مشکلم مواجه شدم و حالا اعتماد به نفس بالاتری دارم و لازم به ذکر است که من با گذشت یک ماه و نیم از کار کردن با این گروه نه تنها کاهش وزن پیدا کرده‌ام بلکه شادتر، سبکتر و قوی‌تر هستم. با تشکر خالصانه از زحمات گروه.


خانم خ پ ۳۴ ساله: از همه زحماتی که شما طی این مدت دلسوزانه برای من کشیدید ممنونم.

من از سال ۸۱ به خاطر دیسک کمر و استفاده از ۱۰۰ عدد قرص هیدروکورتیزون دچار اضافه وزن شدیدی شدم که از ۶۸ کیلو به ۹۲ کیلو رسیدم و این باعث افسردگی من شد و کم‌کم خودم را از اجتماع دور کردم و در خانه حبس کردم. از آن موقع همیشه رژیم داشتم و هر زمان که غذای دلخواهم را می‌خوردم که در رژیم من نبود احساس گناه می‌کردم. حتی طب سوزنی هم کارساز نبود. وقتی تبلیغ کلینیک را دیدم خیلی زود اقدام کردم. البته آلان جلسه ۴ است ولی تقریباً ۶ کیلو وزن کم کردم. حس خیلی خوبی نسبت به خودم پیدا کردم. بهتر از همه اینها دوستان خیلی خوب و مهربانی پیدا کردم که همیشه با حوصله سوالات مرا پاسخ داده‌اند.

از همه شما ممنونم که صحیح فکر کردن و صحیح زندگی کردن و درست و سالم غذا خوردن را یادم دادید.


خانم م ا ۲۲ ساله: سبک و سبک‌تر شده‌ام.


خانم س ک ۵۴ ساله: تغییراتی که در این مدت کرده‌ام عبارتند از:

دیگر به غذا فکر نمی‌کنم.

برای غذا خوردن ولع ندارم.

برای اولین بار در عمرم احساس می‌کنم که معده‌ام کوچک شده و دیگر جای زیادی برای پرخوری ندارم.

احساس سبکی خاصی می‌کنم و خیلی شادتر از گذشته هستم.

انرژی آقای دکتر و همکارانشان بسیار خوب است و باعث تمام این تغییرات شده است.


خانم ن د ۳۴ ساله: من احساس می‌کنم با درست و هوشیارانه غذا خوردن قدم‌های زیادی نه تنها به سوی سلامت بلکه به سوی رسیدن به کمال انسانی برداشته‌ام.


خانم ل پ ۲۹ ساله: من از اواخر دی ماه ۸۶ به کلینیک اومدم و تا امروز چیزی حدود ۱۰ کیلوگرم وزن کم کردم ولی مهمتر از اون این است که روش صحیح تغذیه رو آموختم و فهمیدم که همانقدر که باید به اینکه چه چیزی پوشید و چه جایی رفت و … اهمیت داد خیلی بیشتر از اون باید به این که چه چیزی و به چه روشی خورد اهمیت بدهم. با اینکه قبل از این بارها و بارها رژیم گرفتم ولی هیچکدام از آنها روش تغذیه‌ام رو تغییر نداده بود ولی در این کلینیک با کمک مشاوره‌هایی که گرفتم می‌تونم مطمئن باشم که همیشه این روش صحیح رو حفظ می‌کنم. و در کل نه تنها وزنم کم شده بلکه روحیه‌ام هم خیلی خوب و عالی است.


خانم ف د ۳۳ ساله: کاهش وزنم خیلی خوب بوده است. من هم خیلی خدا را شکر می‌کنم و هم خیلی خوشحالم چون یاد گرفتم روزی ۴۵ دقیقه پیاده‌روی کنم، همراه غذایم سالاد و سبزی بخورم، لبنیات کم چربی بخورم. من از همه افرادی که در این کلینیک دست به دست هم داده‌اند تا افرادی همچون من را راهنمایی کنند تشکر می‌کنم.


خانم م م ۳۶ ساله: نکته‌ای که جدای کاهش وزن برای من جالب و در عین حال حوشحال کننده است این است که از بیش از ظرفیت معده غذا خوردن راحت شدم و دیگر آن سنگینی را احساس نمی‌کنم ضمن اینکه احساس می‌کنم مواد غذایی حرام نمی‌شود نکته دیگری که در این برنامه وجود دارد سادگی و سالم بودن این برنامه است و این باعث می‌شود که هم روش صحیح غذا خوردن را یاد بگیریم و هم اراده قوی داشته باشیم که زندگی را کنترل کنیم.

در نهایت از تمامی کسانی که در این مرکز تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت دارم.


خانم خ پ ۳۴ ساله: نسبت به قبل احساس خیلی خوبی نسبت به خودم دارم.


خانم م خ ۴۲ ساله: برنامه غذایی این کلینیک بسیار کامل و عالی است. در واقع اسم رژیم نباید گذاشت.

حتی خواهر خودم می‌گفت تو بیش از من می‌خوری شاید با تلقین کم کردی. ولی برداشت خودم این است که با رعایت برنامه‌های شما در واقع درست خوردن و به موقع خوردن را رعایت کردم و خیلی جالب است که هیچگونه محدودیت و ممنوعیت از مواد غذایی ندارم و چون از مواد غذایی متنوع بیشتری استفاده می‌کنم در نتیجه از خواص تمام نعمات خدا بهره‌مند می‌شوم. من امروز ۸۷/۹/۱۰ به وزن ایده‌آل رسیدم و خوشحالم.


خانم ن خ ۱۷ ساله: از تمامی زحمات کارکنان اینجا بسیار متشکر هستم. من در اهداف خودم بسیار موفق بودم و به راحتی هم به این کار و به این هدف دست پیدا کردم. چون راه حل برای من بسیار آسان بوده و به هیچ وجه احساس نکردم که در رژیم غذایی هستم و یا در حال وزن کم کردن. از تمامی زحمات متشکر هستم.


خان ش ع ۳۸ ساله: از این موضوع لذت می‌برم که همه چیز می‌خورم به اندازه و حساب شده و به مرور زمان دارای تناسب اندام می‌شوم.


خانم ف ع ۴۵ ساله: من از اواخر دی ماه ۸۶ به اینجا آمده‌ام. من سالیان سال رژیم داشته‌ام و رژیمهای مختلف و متنوعی را امتحان کرده‌ام ولی چیزی که مهم است این است که در این جا ما با درست خوردن آشنا می‌شویم نه نخوردن چون نخوردن نمی‌تواند همیشگی باشد و آدم خسته می‌شود ولی درست خوردن می‌تواند همیشگی شود همینطور که برای من شده است چون اصلاً احساس نمی‌کنم که در حال رژیم هستم بلکه خود را مسئول می‌دانم نوع تغذیه صحیح را برای همه اعضای خانواده اجرا کنم.


خانم ف ح ۴۰ ساله: فقط تشکر و سپاس از پیگیری‌های این کلینیک و بها دادن به مراجعه‌کنندگان.


خانم ع ص ۲۵ ساله: سه ماه و نیم است که من به این کلینیک می‌آیم ده و نیم کیلو وزن کم کرده‌ام خیلی راضی هستم همه تا من را می‌بینند متوجه کم شدن وزنم می‌شوند و کلی تعریف می‌کنند و من خوشحال می‌شوم و مهمتر از همه لباس‌هایم اندازه‌ام شده و در خرید هم کمتر مشکل دارم هر چند هنوز به نظر خودم ۱۰ کیلو و به نظر متخصص تغذیه (با حساب و کتاب‌های دقیق ایشان) ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم ولی مشکلی در خرید لباس در مغازه‌ها ندارم. و اینکه باید بگویم رژیم آن سخت نیست و هرچه که دوست داشته‌ام تا امروز خوردم و در ضمن با مطالب این مرکز کلی روحیه‌ام تغییر کرده و در زندگی مسائل زیادی را یاد گرفته‌ام.


خانم ح ک ۴۲ ساله: با سلام و تشکر فراوان از مسئولین محترم این کلینیک

اینجانب ح ک الان حدود ۴ ماه است که به این کلینیک مراجعه کرده‌ام و روزهای اول فکر می‌کردم مثل تمام جاهایی که تبلیغ کاهش وزن می‌کنند می‌باشد. من تا الان حدود ۱۰ سال است که دائم در حال رژیم گرفتن و کاهش وزن بودم و دوباره خسته شده‌ام و وزنم بالا رفته و از اولی هم که بود بیشتر شده. من توی این کلینیک رژیم گرفتن را یاد نگرفته‌ام بلکه درست خوردن را یاد گرفته‌ام و عادت‌های غلط خوردن را کنار گذاشته‌ام و سپاس از این عزیزان الان خیلی بهتر شده‌ام و اصلاً خسته نشده‌ام. شاید هنوز به وزن ایده‌آل خود نرسیده‌ام ولی واقعاً راضی هستم و حتی خیلی از دوستانم را به این کلینیک تشویق می‌کنم.


خانم ا ا ۲۹ ساله: برنامه کاهش وزن این کلینیک یک رژیم غذایی و رژیم جاافتاده در ذهن‌ها نیست بلکه تغییرات عادات غذایی و جنبه‌های روانشناختی تغذیه و عادت به درست غذا خوردن است.

قلباً از تمام تلاش و زحمات و دوستان این کلینیک کمال تشکر را دارم.


خانم م ه ۴۲ ساله: در هفته اول دوره با میزان کاهش وزنم غافلگیر شدم. بیشتر از کاهش وزن تغییر عادات غذا خوردنم برای خودم و دیگران جالب بود، ضمن این که از طعم و مزه غذا لذت بیشتری می‌برم و مقادیر توصیه شده آنقدر مناسب بود که نه تنها فشاری را در کم خوردن احساس نکردم بلکه گاهاً مقدار غذای تعیین شده بیشتر از اشتهای من بود. در مجموع از برنامه بسیار راضی هستم.


آقای م ب ۴۸ ساله: من از آقای دکتر ذاکر و دیگر همکاران ایشان در این کلینیک تشکر می‌کنم چون با برنامه‌های غذایی استاندارد من توانستم بعد از ۲ ماه هفت و نیم کیلو وزنم را کم کنم. شکل و قیافه من تغییر کرده و حتی خانواده‌ام مرا نگاه می‌کنند و غبطه می‌خوردند و می‌گویند چه اراده‌ای داری. و بعضی به حرفهایی که قبلاً پشت سر من می‌زدند اقرار کردند و عذرخواهی می‌کنند. درد کمرم و پاهایم از بین رفته است. جوش صورت و گردنم از بین رفته است. فشار خونم که بالا می‌رفته برطرف شده است. همیشه دوست دارم در تحرک و فعالیت باشم که قبل از این رژیم چنین نبوده است و همیشه کسل و تنبل بودم. اراده‌ام بالا رفته، برخوردهایم و نوع صحبت‌هایم خیلی آرام و با متانت شده و خیلی خندان و شاداب هستم. این همه نتایج، مدیون تذکرات و دستورات خوب این کلینیک می‌باشد. متشکرم اجرکم عندالله…


خانم ش ا ۳۷ ساله: آرامش خاصی که با این برنامه برایم ایجاد شد سبب شد تا براحتی رژیم کاهش وزن را آغاز کنم و استرس اینکه نمی‌توانم برایم از بین برود.


آقای م پ ۴۰ ساله: من هم بعنوان یک عضو کوچک این مجموعه پس از بررسی پیرامون برنامه‌های این سیستم نوین که به حق میتوان گفت در مملکت کم نظیر است به این نتیحه رسیدم که با پیروی از برنامه‌های مدون و علمی این سیستم و با پشتیبانی عوامل دست‌اندرکار آن میتوان به نتیجه نهایی که همان تناسب اندام و برخورداری از سلامتی جسم و روان است دست پیدا کرد.

تغییر عادات غذایی و همچنین تغییر نگرشها بخصوص در زمینه غذایی و رفتاری را میتوان گفت از عمده‌ترین و برجسته‌ترین برنامه‌های این مجموعه می‌باشد که بر اساس موازین علمی روز جهان بنا شده و نیازمندان را به سوی هدف هدایت و راهنمایی می‌کند.

امید است که با پیوستگی و امید بتوانم این راه را ادامه دهم.


خانم م آ ۵۱ ساله: من در شروع برنامه زیاد خوش‌بین نبودم و چون رژیم‌های زیادی را تجربه کرده بودم این رژیم را هم مثل همه آنها می‌دیدم ولی خوشبختانه اکنون تفاوت فاحش با رژیم‌های دیگه را باور کرده‌ام و کلاً شیوه غذا خوردن و عادات غذایی در من تغییر کرده و من رضایت کامل دارم.


خانم م ا ۲۹ ساله: امروز جلسه هفتم است که به کلینیک کاهش وزن اومدم خیلی راضی هستم خیلی به زندگی امیدوار شدم حس خیلی خوب و قشنگی‌ای وقتی هر روز لاغر می‌شوم بدون اینکه فشار زیادی تحمل کنم از نظر تغذیه هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوم حس خوبی دارم از اینکه می‌بینم اندام و روحیه‌ام هر روز بهتر می‌شود من که خیلی راضی‌ هستم و دوست دارم همین طور که اندامم خوب شده بقیه خانم‌ها و افرادی که چاق هستند هم این طوری با این روشها آشنا شوند و خودشان را از شر چاقی خلاص کنند.

الان که وقتی جایی می‌رویم وقتی می‌بینم کسی چاق است خیلی بیشتر اراده‌ام قوی میشود که لاغر شوم و لاغر بمانم.


خانم م ح ۱۴ ساله: بعد از یک هفته که به سراغ متر رفتم و دور کمرم را گرفتم زمانی که متوجه شدم دور کمرم خیلی کمتر شده خیلی خوشحال شدم و همچنین از این که شلوارم گشاد شده لذت بردم.


خانم ف ح ۴۳ ساله: نکته جالب این است که تاثیر بسزایی این کلینیک در روش خوردن و نوع غذا در ما ایجاد کرده است که حتی در مسافرت هم رعایت می‌کنیم. و جای تشکر فراوان دارد بدون آن که به روحیه ما لطمه بزند وزنمان را کاهش داده است.


خانم م ر ۳۰ ساله: از توجهات و پیگیری کارکنان کلینیک بی‌نهایت سپاس‌گزارم و خصوصاً سپاس فراوان از جناب دکتر ذاکر که افکار و اندیشه‌های مثبت و روحیه بهترم را مدیون ایشان هستم.


خانم پ ف ۲۸ ساله: از پاکت‌هایی که در اختیارم گذاشتید استفاده کردم و آنها را بیشتر به کار گرفتم و در نتیجه خیلی کمتر عصبی شدم و راحت‌تر زمان عصبانیت به آرامش رسیدم (خیلی سریع) و راحت‌تر توانستم خودم را کنترل کنم.


خانم م ج ۲۶ ساله: چند روز پیش که همسرم حکم رسمی شدنش را گرفته بود ما را برای شام به رستوران مهمان کرد. پیش خودم گفتم امشب تا می‌توانم می‌خورم ولی خوشبختانه بعد از این که یک سوم بشقاب را خوردم واقعاً دیگر نتوانستم بخورم.


خانم ن ف ۴۳ساله: برایم خیلی جالب بود که در عرض ۲ هفته گذشته که در مسافرت بودم توانستم خیلی خوب روی خودم کنترل داشته باشم و با استفاده از توصیه‌های مرکز زیاد میوه و سبزی خوردم و خیلی راه رفتم و از چیزی خود را محروم نکردم و وزنم پایین آمد. دوره اضافه وزن در طی مسافرت‌ها تمام شد.


خانم ن م ۲۸ ساله: نکته جالب برای من این بود که در این موسسه نمی‌گویند چیزی را نخورید یا از برنامه غذاییتان حذف کنید فقط ما یاد میگیریم چطور غذا بخوریم و با بدن خودمان آشتی کنیم.


خانم م م ۲۸ ساله: از زمانی که متوجه عدم محدودیت در رژیم غذایی خود شدم تمایلم به خوردن بسیاری از مواد غذایی چاق کننده مانند بستنی و… بسیار کمتر شده است. در بسیاری از رژیم‌های غذایی به دلیل محدودیت و گرسنگی همیشه دچار حس نفرت از خودم بودم که در این برنامه اصلاً وجود ندارد.


خانم س الف ۲۸ساله: من از وقتی عضو گروه شما شدم یاد گرفتم که کم کردن وزن، خداحافظی با خوراکی‌های خوشمزه و دوست‌داشتنی نیست بلکه بودن آنها فقط با یک روش صحیح و خیلی خیلی آسان است. شادی زندگی را برایم چندین برابر کردید. به خاطر تمام زحماتتان و این که تنهایم نگذاشتید متشکرم.


خانم ز ر ۳۸ ساله: تجربه اولین غذا خوردن به سبک سیبیتا برایم جالب بود. برنج و خورشت بادمجان معمولی داشتیم ولی لقمه‌های اول غذا چنان به من نیرو و حظ لازمه را داد که انگار مثل ریشه‌های درخت از دو طرف صورتم تا انگشتان دستم کشیده شد و با خنده به بقیه گفتم لذت از این غذا را ناخن‌هایم نیز حس کردند.


آقای الف ن: الان که دارم این یادداشت را می‌نویسم خیلی خوشحالم که پس از طی ۹ ماه توانستم با کمک همکاران بسیار عزیز کلینیک سیبیتا به وزن مطلوب برسم . من طی این مدت ۲۴ کیلوگرم وزن کم کردم.
رادیو سیبیتا

برای گوش کردن به صدای مراجعین کلینیک لاغری سیبیتا و شنیدن تجربه‌های منحصر به فردشان کلیک کنید:

telegram.me/radiosibitaبرنامه لاغری حضوری سیبیتا
برای تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیریداگر مایلید از یک برنامه‌ریزی تخصصی دوماهه برای کاهش وزن
شامل مشاوره‌های چهره به چهره با مشاورین تغذیه، ورزش و روانشناسی و پیگیری‌های تلفنی برخوردار شوید،
برای صحبت با مشاور سیبیتا یا تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیرید:
۶۶۵۲۲۷۳۴


برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا
برنامه غیرحضوری کاهش وزناگر امکان مراجعه حضوری ندارید،
می‌توانید از برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا با امکانات کامل و متنوع آن استفاده کنید:
برای آشنایی با برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا کلیک کنید