اعطای نمایندگی

قرارداد نمایندگی سیبیتا

این قرارداد مابین دکتر فرید ذاکر طراح برنامه کاهش وزن سیبیتا و خانم/آقای …………………… به عنوان نماینده و با شرایط ذیل منعقد می‌گردد.

1)  موضوع قرارداد اعطای نمایندگی برنامه کاهش وزن سیبیتا در شهر …………….. می‌باشد.

2) مدت قرارداد از تاریخ ………………. در صورت احراز شرایط مندرج در قرارداد، به شکل مادام‌العمر می‌باشد.

3)  نماینده لازم است مجوز قانونی لازم برای فعالیت را دارا باشد.

4) اخذ نمایندگی سه شکل دارد:
شکل اول – پرداخت اولیه سی میلیون تومان + ده درصد از درآمد ماهانه (پس از کسر مخارج)
شکل دوم – پرداخت اولیه پنجاه میلیون تومان + پنج درصد از درآمد ماهانه (پس از کسر مخارج)
شکل سوم – پرداخت اولیه هفتاد میلیون تومان (بدون درصدی از درآمد ماهانه)

حساب بانکی سیبیتا به نام فرید ذاکر در بانک پارسیان:
شماره حساب: 02000017313005
شبا: IR330540104302000017313005
کارت بانکی: 6221061071741146

5) در طی هفت روز اول هر ماه، مبلغ تعهد شده (پنج یا ده درصد درآمد) مربوط به ماه قبل از سوی نماینده به حساب سیبیتا واریز می‌شود.

6) مطالب آموزشی و مستندات و اطلاعات و شیوه‌نامه‌های برنامه سیبیتا در اختیار نماینده قرار می‌گیرد تا با روش و رویکرد سیبیتا آشنا شود. این مطالب حکم امانت را داشته و نماینده متعهد می‌شود مقررات امانت‌داری را رعایت نماید و همه تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را به کار بندد تا مطالب و مقالات برای استفاده کاری و تجاری در اختیار دیگران قرار نگیرد.

7) سیبیتا آموزش‌های لازم را به نماینده ارائه می‌دهد و تجربه‌های کاری خود را در اختیار نماینده قرار می‌دهد و در طی مدت همکاری پاسخگوی سوالات نماینده خواهد بود.

8) نماینده در سربرگها و صفحات اینترنتی خود ذکر می‌کند که همکار یا نماینده برنامه سیبیتاست.

9) نماینده اجازه واگذاری نمایندگی سیبیتا را به افراد و مراکز دیگر ندارد.

10) نماینده می‌تواند متد سیبیتا را به تنهایی مورد استفاده قرار دهد و  یا متد سیبیتا را بابرنامه شخصی خود تلفیق کند و در به کارگیری ایده‌ها و خلاقیت‌های خود محدودیتی ندارد.

11) سیبیتا متعهد می‌گردد مادامی ‌که نماینده به تعهدات خود عمل نماید، نمایندگی سیبیتا را به هیچ شخص دیگر در منطقه تحت نمایندگی عرضه ننماید.

12) دسترسی لازم به اپلیکیشن سیبیتا به نماینده داده می‌شود تا مراجعین خود را شخصا در اپلیکیشن سیبیتا ثبت نام نماید.

13) یک صفحه از سایت سیبیتا به معرفی نماینده اختصاص می‌یابد.

14) در صورت خاتمه قرارداد به دلیل عدم احراز شرایط مندرج در قرارداد، تعهدات نماینده تا تکمیل برنامه مراجعینی که قبلا ثبت نام کرده‌اند ادامه می‌یابد، هرچند مدت قرارداد تمام شده باشد و تعهدات غیرمشهود در جهت حفظ حرمت نام و اعتبار سیبیتا به صورت نامحدود در حیطه مسئولیت نماینده می‌باشد. سیبیتا نیز موظف است همواره حرمت نام و اعتبار نماینده را حفظ نماید.

15) در صورت خاتمه قرارداد، نماینده لازم است همه مطالب و مقالات و پرسشنامه‌ها و ضمائم دیگر و همه فایل‌ها و اسناد مربوط به برنامه سیبیتا را عودت دهد و از آن به بعد به هیچ وجه مورد استفاده قرار ندهد.

16) با توجه به صراحت و روشنی قرارداد و نافذ بودن آن برای طرفین، و این که هرگونه تخطی و عدول از آن موجب بروز خسارت و زیان می‌گردد، لذا عدول کننده و متخطی ملزم به جبران خسارت معنوی یا مادی تا جلب رضایت طرف دیگر می‌باشد و در مواردی که با مذاکره مسائل حل و فصل نگردد از طریق حَکَم مرضی‌الطرفین موارد حل و فصل خواهد شد و در غیر این صورت حکم مراجع دادگستری برای طرفین لازم‌الاجرا و نافذ می‌باشد.

این قرارداد شامل 16 بند در مورخ………………… در کمال صحت و سلامت طرفین و آگاهی از مفاد آن در دو نسخه که هر دو نسخه دارای حکم واحد بوده و نزد طرفین می‌باشد و وصول آن را تأیید می‌نمایند، منعقد و جاری گردید و نسبت به طرفین لازم الاجرا می‌باشد.

نحوه شروع همکاری

بعد از انتخاب گزینه مورد نظرتان و پرداخت مبلغ مشخص شده، لطفا قرارداد فوق را امضا کنید و به ایمیل contact@sibita.com یا واتساپ 09195478542 ارسال نمایید.
قرارداد از طرف مدیر سیبیتا ظرف 24 ساعت امضا و برای شما ارسال می‌شود و سپس روند کار با هماهنگی با شما شروع خواهد شد.

پاسخگویی به سوالات و دریافت پیشنهادات شما: 02166522734

اسکرول به بالا
مشترک گاهنامه سیبیتا شو
ایمیلت را وارد کن و دکمه اشتراک را بزن
خواندنی‌ها، دیدنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب سیبیتایی
ثبت نامت انجام شد
منتظر شماره‌های بعدی گاهنامه سیبیتا باش