برنامه کاهش وزن خود را شروع کنیدسیبیتایی‌ها از سیبیتا می‌گویند
برنامه لاغری سیبیتا


برنامه حضوری سیبیتا

برای لاغری آسان و ماندگار شما
امکانات برنامه حضوری سیبیتا

۱- نظارت و مدیریت دکتر فرید ذاکر طراح برنامه سیبیتا | برقراری رویکرد جامع در طی دوره کاهش وزن
۲- مشاوره با کارشناس ارشد روانشناسی | تصحیح رفتارها و ذهنیت‌های مسبب اضافه‌وزن
۳- مشاوره با کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی | وارد کردن تحرک در زندگی روزانه
۴- مشاوره با کارشناس تغذیه | آشنایی با تغذیه سالم و ایجاد عادت‌های غذایی صحیح
۵- آموزش آگاهانه خوردن (Mindful Eating) و غذا خوردن با آرامش و حضور ذهن
۶- آموزش‌های کامل در جهت تغذیه منطقی و مهار غذا خوردن‌های احساسی
۷- پرسشنامه‌های جامع برای ریشه‌یابی اضافه‌وزن و برنامه‌ریزی جداگانه برای هر فرد
۸- بررسی یادداشت‌های روزانه در هر نوبت توسط کارشناسان برنامه برای شناخت و برنامه‌ریزی بهتر
۹- مرحله‌بندی اهداف برای طی گام به گام مسیر با هدف دستیابی به وزن مناسب و سبک زندگی سالم
۱۰- برنامه لاغری بدون رژیم غذایی و با آموزش تغذیه سالم
۱۱- مجموعه مقالات و مطالب آموزشی در حیطه تغذیه سالم
۱۲- مجموعه مقالات و مطالب آموزشی در حیطه روانشناسی لاغری
۱۳- انجام آزمایشات پزشکی مرتبط با اضافه‌وزن زیر نظر پزشک متخصص داخلی
۱۴- جلسات گروهی بین اعضای سیبیتا برای رد و بدل کردن تجربه‌ها و تقویت انگیزه اعضا در طی برنامه
۱۵- توجه و برنامه‌ریزی خاص در جهت تغذیه روحی و زیبایی توأمان جسم و روح
۱۶- حمایت و پشتیبانی مستمر از طریق تلفن، ایمیل و گروه تلگرام سیبیتا
۱۷- ارسال مطالب مفید در حیطه تغذیه آگاهانه و سبک زندگی سالم از طریق ایمیل به شکل مستمر
۱۸- جذب حمایت اطرافیان و نزدیکان برای موفقیت هر چه بیشتر مراجعین
۱۹- مجموعه نامه‌های روزانه برای مدیریت استرس و روانشناسی کاربردی
۲۰- راهنماهای متنوع ورزشی بدون نیاز به دستگاه‌های ورزشی
۲۱- برنامه تغذیه‌ای و ورزشی برای حفظ زیبایی و شادابی پوست در طی لاغری
۲۲- عضویت در کتابخانه روانشناسی کلینیک با امکان امانت رایگان کتاب


برنامۀ سیبیتا یک دورۀ آموزشی است،
بنابراین ثبت‌نام به شکل نیم‌دوره (شامل ۴ مراجعه و ۱۲ جلسه مشاوره فردی) یا دورۀ کامل (شامل ۸ تا ۲۴ مراجعه و ۲۴ تا ۷۲ جلسه مشاوره فردی) انجام می‌شود.

قیمت ثبت‌نام:
نیم‌دوره (۴ مراجعه طی یک ماه شامل ۱۲ مشاوره فردی + پشتیبانی تلفنی و تلگرامی و جلسات گروهی)
۵۴۰ هزار تومان

دورۀ کامل (۸ مراجعه طی دو ماه شامل ۲۴ مشاوره فردی + پشتیبانی تلفنی و تلگرامی و جلسات گروهی)
با ۲۰۰ هزار تومان تخفیف ۸۸۰ هزار تومان

دورۀ شش ماهه (۱۶ مراجعه طی شش ماه شامل ۴۸ مشاوره فردی + پشتیبانی تلفنی و تلگرامی و جلسات گروهی)
با ۴۸۰ هزار تومان تخفیف ۱۶۸۰ هزار تومان

دورۀ یک ساله (۲۴ مراجعه طی یک سال شامل ۷۲ مشاوره فردی + پشتیبانی تلفنی و تلگرامی و جلسات گروهی)
با ۹۶۰ هزار تومان تخفیف ۲۲۸۰ هزار تومان


فاصله مراجعات:
در دو ماه اول یک هفته، از ماه سوم تا ماه ششم دو هفته و از ماه هفتم تا ماه دوازدهم سه هفته
نیم‌دوره: ۴ نوبت مراجعه، دوره کامل: ۸ نوبت مراجعه، ۱۶ نوبت مراجعه یا ۲۴ نوبت مراجعه بسته به وضعیت و انتخاب فرد


ثبت نام چندنفره:
در صورتی که دو یا چند نفر با هم در دورۀ دو ماهه، شش ماهه یا یک ساله سیبیتا ثبت نام کنید به هر نفر ۲۰ درصد تخفیف بیشتر تعلق می‌گیرد یعنی برای دوره دو ماهه ۷۰۰ هزار تومان، دوره شش ماهه ۱۳۴۰ هزار تومان و دوره یک ساله ۱۸۲۰ هزار تومان پرداخت می‌کنید.


تضمین:
در صورتی که دست کم دورۀ ۸ جلسه‌ای برنامه سیبیتا را کامل کنید و آموزش‌های ارائه شده را در حد ۷۰ درصد انجام دهید، کلینیک سیبیتا رضایت و موفقیت شما را تضمین می‌کند.
image5071
برای مشاوره تلفنی یا تعیین وقت مراجعه تماس بگیرید:

۰۲۱-۶۶۵۲۲۷۳۴

۱۰ صبح تا ۷ شب

قیمتهای سیبیتا
ده دلیل برای انتخاب برنامه سیبیتا

چرا برنامه لاغری سیبیتا یک انتخاب آگاهانه است


یک/ سیبیتا موثر و کارآمد است. سیبیتا یک رژیم نیست، بلکه مجموعه جامعی از برنامه‌های غذایی، روانشناسی، ورزشی، تغذیه روحی و پشتیبانی همه‌جانبه است.
تحقیقات متعدد نشان داده رژیم‌های غذایی به تنهایی موثر نیستند، چرا که به دلیل محدودیت‌هایی که پیشنهاد می‌کنند در درازمدت قابل ادامه نیستند و به دلیل این که معمولاً تمام علل و جوانب را در نظر نمی‌گیرند و منجر به تغییرات رفتاری در فرد نمی‌شوند محکوم به شکستند. آمارها حاکی از شکست هشتاد تا نود درصدی رژیم‌های غذایی و برگشت وزن در فرد رژیم‌گیرنده است. کثرت شگفت‌انگیز رژیم‌های غذایی هم (تا جایی که گفته می‌شود هر سه دقیقه یک رژیم جدید در گوشه و کنار دنیا معرفی می‌شود) دلیل دیگری بر ناکارآمدی این شیوه برای لاغری است. چون اگر از این همه رژیم‌های گوناگون، حتی یکیشان موثر و کارآمد بود نیازی به بقیه پیدا نمی‌شد. سیبیتا با نگاه کل‌نگر خود و با فراهم کردن زمینه و شرایط لازم برای اشتراک مساعی بین متخصصین مختلف، یک مدل کارآمد ارائه می‌دهد که در عمل، توانایی مقابله با معضل چاقی را دارد. بیشتر مراجعین سیبیتا قبلا رژیم‌های مختلف را امتحان کرده‌اند و نتیجه دلخواه نگرفته‌اند و فضای آموزشی-حمایتی سیبیتا همان چیزیست که نیاز دارند و مشتاقانه به دنبالش هستند.


دو/ نتایج سیبیتا ماندگار است. در سیبیتا دلایل اضافه‌وزن شما هم شناسایی و برطرف می‌شود. امروزه مشخص شده که چاقی، معضلی با علت‌های متعدد است و در بسیاری از موارد، جنبه‌های روحی و روانی نقش اصلی را در ایجاد و تداوم آن دارد. به این خاطر است که برنامه‌های غذایی و ورزشی در اغلب موارد منجر به لاغری ماندگار نمی‌شوند و برای دستیابی به لاغری ماندگار، برنامه جامعی لازم است که علاوه بر تغذیه و ورزش، حداقل شامل روانشناسی لاغری و سامانه‌های پشتیبانی نیز باشد. سیبیتا با این دید طراحی شده و یک برنامه گروهیست که با مشارکت متخصصین مختلف با هدف کلی ارائه الگوی سبک زندگی سالم، از طریق تغییر عادات غذایی، اصلاحات ذهنی و رفتاری، ارتقای معلومات تغذیه‌ای، افزایش سطح فعالیت بدنی و حمایت روانی به هدف خود نائل می‌شود. ایجاد محیط حمایت‌کننده با پشتیبانی اینترنتی در فواصل بین جلسات، انگیزه فرد را در طی برنامه حفظ می‌کند. در سیبیتا با مشاوره‌های تخصصی، علت‌های اصلی اضافه وزن هر فرد شناسایی شده و برطرف می‌گردد و ذهنیات، عادات و روابط فردی شخص متحول می‌شود. به این ترتیب کاهش وزن شما در سیبیتا یک کاهش وزن واقعی و ماندگار است، چون عادت‌ها، آگاهی‌ها و سبک زندگی شما هم در برنامه سیبیتا متعادل می‌شود.

سه/ سیبیتا مقرون به صرفه و اقتصادی است. قیمت برنامه لاغری سیبیتا نسبت به بسیاری روشهای دیگر مانند دستگاه‌های لاغری، جراحی‌های مختلف لاغری، بالن معده و… که رواج زیادی هم پیدا کرده‌اند بسیار کمتر است و در عین حال اگر به این موضوع توجه شود که مدل سیبیتا منجر به تغییرات درونی در فرد می‌شود و نتایجش ماندگار است ارزش واقعی آن بیشتر آشکار می‌شود. در سیبیتا یک بار برای همیشه مسئله چاقی را حل می‌کنید و از هزینه‌های مکرر برای لاغری خلاص می‌شوید.
ضمنا در سیبیتا با آموزش تکنیک‌های صحیح خوردن، حجم غذای شخص به طور همیشگی و به مقدار قابل توجه کاهش می‌یابد و همین امر در طول زمان، صرفه اقتصادی کلانی به همراه دارد.
به علاوه، هزینه چاق بودن در کوتاه مدت و دراز مدت از لحاظ جسمی و روانی بسیار سنگین و غیر قابل مقایسه با قیمت‌های سیبیتاست. اگر امروز برای سلامتی فرد هزینه نشود فردا باید چندین برابر آن برای درمان بیماری‌های ناشی از چاقی هزینه شود، آن هم وقتی که دیگر شاید کار از کار گذشته و دیر شده باشد؛ برای باز کردن گرفتگی رگهای قلب، جراحی مفاصل که فشار وزن فرسوده‌شان کرده، درمان عوارض بیشمار دیابت و فشار خون یا معالجه انواع سرطان و… که همه در نتیجه چاقی پدید می‌آیند.
خرج کردن در سیبیتا هزینه نیست، یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است.

چهار/ سیبیتا یک برنامه کاملاً علمی است. همه آموزش‌ها و مشاوره‌ها و مقالات سیبیتا همگام با برنامه‌های معتبر لاغری دنیاست و با رفرانس‌های معتبر در این حیطه مطابقت دارد. سیبیتا در ضمن این که یک کلینیک لاغری است، یک مرکز تحقیقی هم هست. در سیبیتا قبل از انجام هر کار و برداشتن هر قدم جدید، بررسی کاملی بر روی تجربه‌های موجود در دنیا انجام می‌شود، منابع دست اول در دنیا به شکل آنلاین یا مکتوب به طور مداوم بررسی شده و از آخرین مقالات و تحقیقات برای بهبود کیفیت برنامه استفاده می‌شود. کارشناسان سیبیتا نیز برنامه مطالعه روزانه دارند که به شکل مستمر و همیشگی انجام می‌پذیرد، از جمله یک صفحه‌ اینترنتی آماده شده که در آن به صورت کاملاً به‌روز، مطالب جدید معتبرترین سایت‌های مرتبط دنیا به شکل یک مجله اینترنتی در دسترسشان است. سیبیتا کتابخانه‌های کاملی از کتاب و کتاب الکترونیکی در اختیار دارد که به طور مداوم در حال گسترش است. به علاوه، همواره مطالب و مقالات و کتاب‌هایی در دست آماده سازی و ترجمه است که به شکل ایمیلی یا در قالب بسته مقالات در اختیار اعضا قرار می‌گیرد.

پنج/ سیبیتا دلپذیر و لذتبخش است. در سیبیتا بر خلاف تجربه‌های قبلیتان، یک دوره عذاب و شکنجه را برای لاغر شدن تجربه نمی‌کنید و با آموزش‌هایی که می‌بینید با احساس خوب لاغر می‌شوید. در سیبیتا یاد می‌گیرید خود را دوست بدارید و با خود آشتی کنید. یاد می‌گیرید غذایی را که می‌خورید دوست داشته باشید و بدون احساس گناه و عذاب وجدان، بدون محدودیت‌های دست و پا گیر رژیمی و بدون دغدغه برگشت وزن، با احساس خوب آن را بخورید. در سیبیتا یاد می‌گیرید که چطور بخورید، نه این که چطور نخورید، گرسنگی نمی‌کشید و از غذاهای دلخواهتان محروم نمی‌شوید.

شش/ سیبیتا حمایت‌کننده و انگیزه‌بخش است. امروزه سامانه‌های پشتیبانی در برنامه‌های معتبر لاغری دنیا جایگاه عمده‌ای دارند و ثابت شده نقش موثری در موفقیت افراد در لاغری دارند. در برنامه سیبیتا به منظور حمایت، تشویق و آموزش مراجعین، انواع پشتیبانی‌ها از طریق ارتباط تلفنی، ایمیلی و گروه تلگرام سیبیتا در نظر گرفته شده است که منجر به حفط انگیزه اولیه و تداوم برنامه در مسیر موفقیت می‌شود. علاوه بر برقراری تماس‌های تلفنی منظم مشاورین سیبیتا با مراجعین، پاسخگویی تلفنی به سوالات اعضا نیز در برنامه پیش‌بینی شده است. ایجاد فضای مثبت در محیط زندگی فرد از طریق جذب حمایت و همراهی اطرافیان و نزدیکان هم بخشی از برنامه سیبیتاست.

هفت/ سیبیتا یک برنامه معنویست. تغذیه روحی مراجعین یکی از اهداف اصلی سیبیتاست. اگر به این موضوع عنایت شود که در بسیاری از از مواقع، گرسنگی‌های احساسی و روحی، علت رفتن افراد به سمت غذاست، اهمیت موضوع روشن می‌شود. توجه دادن به این که غذا یک هدیه و نعمت است، توصیه به معنوی کردن فضای صرف غذا و شکرگزاری و خواندن دعا هنگام غذا بخشی از آموزش‌های معنوی سیبیتاست. در سیبیتا مطالعه کتاب تشویق می‌شود و هنر و امور معنوی به عنوان غذای روح معرفی می‌شود تا جای غذا خوردن‌های احساسی را بگیرد. مراجعین سیبیتا از این طریق به آرامش حقیقی و احساس درونی خوب می‌رسند.

هشت/ سیبیتا یک برنامه لاغری سالم است. در سیبیتا از قرصهای جورواجور لاغری استفاده نمی‌کنید و از عوارض قرص‌ها و خطر اعتیاد دارویی در امان هستید. از دستگاه‌های عجیب و غریب لاغری خبری نیست. یک جسم خارجی در بدن شما کار گذاشته نمی‌شود. جراحی نمی‌شوید و عوارض عمل‌های جراحی، که مرگ را هم شامل می‌شود، شما را تهدید نمی‌کند.
شما در سیبیتا زیر نظر یک گروه تخصصی از جمله پزشک متخصص داخلی، به شکلی سالم لاغر می‌شوید و هرگز نگران از دست دادن سلامتی‌تان نیستید.

نه/ سیبیتا یک برنامه پویا و در حال رشد است. برنامه سیبیتا در طول چند سال گذشته پیوسته در حال تکامل و توسعه بوده است. امکانات و آموزش‌های سیبیتا با آخرین یافته‌های علمی تطبیق داده می‌شود، برنامه‌های لاغری در گوشه و کنار دنیا بررسی می‌شود، از اعضای سیبیتا بازخورد گرفته می‌شود، از تجربیات مراجعین موفق استفاده می‌شود و بر اساس همه اینها تغییرات لازم در برنامه داده می‌شود. به این ترتیب سیبیتا پیوسته در مسیر رشد و بهبود گام برمی‌دارد و مراجعین سیبیتا این اطمینان را دارند که از یک برنامۀ به‌روز برخوردار هستند.

ده/ هدف سیبیتا رسیدن به توازن درونی و سبک زندگی سالم است. برنامه سیبیتا به بشقاب غذا و عددهای ترازو محدود نمی‌شود و آموزش مهارت‌های زندگی بخش مهمی از برنامه سیبیتاست. سیبیتا با بهبود کیفیت زندگی و ارتقای میزان رضایتمندی درونی، کارآیی فردی و اجتماعی شخص را افزایش می‌دهد. نگاهی به نظرات مراجعین سیبیتا گواه این مطلب است. اعضای سیبیتا معمولا از آرامش، حس معنوی، شادی و اعتماد به نفسی می‌گویند که در برنامه سیبیتا تجربه کرده‌اند. از این منظر، سیبیتا برنامه‌ایست برای دستیابی به زندگی بهتر و سبک زندگی سالم.برنامه لاغری حضوری سیبیتا
برای تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیریداگر مایلید از یک برنامه‌ریزی تخصصی دوماهه برای کاهش وزن
شامل مشاوره‌های چهره به چهره با مشاورین تغذیه، ورزش و روانشناسی و پیگیری‌های تلفنی برخوردار شوید،
برای صحبت با مشاور سیبیتا یا تعیین وقت مراجعه حضوری تماس بگیرید:
۶۶۵۲۲۷۳۴


برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا
برنامه غیرحضوری کاهش وزناگر امکان مراجعه حضوری ندارید،
می‌توانید از برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا با امکانات کامل و متنوع آن استفاده کنید:
برای آشنایی با برنامه لاغری غیرحضوری سیبیتا کلیک کنید